На Бершадщині відбулися урочисті проводи до Збройних Сил України

Чтв, 05/04/2018 - 08:00

4 квітня 2018 року у залі Бершадської музичної школи ім.Р.Скалецького відбулися   урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.  Щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, друзі, близькі, молодь міста, усі хто побажав підтримати молодих хлопців,   які днями поповнять ряди захисників нашої країни.

Під звуки урочистого козацького маршу майбутні воїни України зайшли до залу  у супроводі своїх батьків.  Призовників та їх батьків усіх присутніх в залі привітали голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник міського голови Віталій Синявський.

Вітаючи призовників керівники району та міста висловили слова вдячності батькам за те, що народили та виростили справжніх патріотів, вірних захисників України, побажали юнакам міцного здоров’я, мужності, витримки, справжніх друзів, підтримки та розуміння близьких. Це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. «Ми віримо у вас - наших  захисників,   і   впевнені,  що   кожен   молодий   воїн  гідно   пройде  військову   службу та з гордістю   носитиме високе  звання  -   солдат   України, а служба в армії додасть впевненості і мужності»,- зазначив Володимир Ольшевський.

Призовників вітав ветеран – офіцер, голова   районної  організації   ветеранів   війни   та праці    Крамар   Володимир   Максимович, який поділився спогадами про роки своєї служби та побажав юнакам з честю виконати громадянський обовязок перед Україною.

Чутливо, хвилююче, проникливо звучали напутні слова матері призовника Валентини Рябчук, яка кожному з присутніх призовників, як і власному сину побажала Божого благословіння, віри, надії, любові, пам’ятати, що кожної миті з ними мамина молитва та батькова мудрість.

Із словами вдячності батькам, які   виростили   і виховали та запевненнями, що служитимуть гідно, сумлінно, мужньо виступив призовник Артем Полінічук.

Військовий  комісар  в  Бершадському  району,  полковник  Валерій Плахотнюк зачитав наказ про призов на військову службу та запевнив, що юнаки служитимуть у військових частинах, які не беруть участі у бойових  діях. Відповідно до наказу на військову службу призвані 17 юнаків з нашого району.  Усі призовники отримали від керівників подарунки,  а до всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої які порадували присутніх своїми яскравими виступами.