На Бершадщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

Пон, 02/07/2018 - 11:45

У Бершаді 27 червня відбулися урочистості  з нагоди 22–ї річниці Конституції України, у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник міського голови Сергій Синявський, делегації трудових колективів, організацій та установ, територіальних громад району, представники громадськості та ЗМІ.

Урочисте зібрання розпочалося виконанням Державного Гімну України. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих борців за незалежність України . Вітаючи присутніх, керівники району та міста відзначали, що  Конституція є джерелом права будь-якої держави. Саме тому її називають Основним Законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція – це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрями свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав і свобод громадян у суспільстві. 28 червня - це день коли сталася визначна подія в історії нашої держави - адже Конституція  зміцнює нашу країну, сприяє її об’єднанню та соціально-економічному розвиткові.  Нехай же  злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас,  а у душі  міцніє почуття гордості за нашу державу!

Продовженням урочистих заходів стала  вистава  Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського  «Шельменко-денщик» за п'єсою Григорія  Квітки-Основяненка, яка відбулася завдяки сприянню Народного депутата України Миколи Кучера.

Від  імені керівництва району та глядачів, слова подяки з врученням квітів та запашного бершадського короваю артистам,  висловила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук  та  Народному депутату України Миколі Кучеру, завдяки сприяння  якого  урочистості в районі   стають яскравими та цікавими.