На Бершадщині відбувся еко-музичний фестиваль«Skyline» (О.Б.РІ.Й)

Пон, 17/07/2017 - 14:15

15-16 липня 2017 року у парку «АНТАЛЬКА», с. ФЛОРИНО, за підтримки народного депутата Миколи Кучера, відбувся   благодійний еко-музичний фестиваль. Це свято музики, молодості, краси, природності, культури. Вже другий рік лунає над Бершадщиною сучасна музика, звучать нові ритми та  відпочиває і насолоджується дійством молодь
    Програму фестивалю урочисто відкрили: народний депутат України Микола Кучер, голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, сільський голова Сергій Рожкевич та депутат районної ради Євген Трохименко, які привітали учасників фестивалю, усіх гостей і організаторів свята.
    Народний депутат України Микола Кучер у вітальному слові звернув увагу, що талановита молодь - це наше майбутнє, яку ми завжди будемо підтримувати та допомагати. Ініціатива це рух до нового, до кращого, це рух вперед, це розвиток, який так необхідний сьогодні нашій країні. Микола Іванович висловив сподівання, що фестиваль стане постійним, адже свято унікальне, молодь має свої креативні ідеї і підтримку влади.
   Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов акцентував увагу на тому, що проведення цього еко-фестивалю ініціатива прогресивної, небайдужої, сучасної  молоді, а влада і меценати схвалила та підтримала цю ідею, до матеріальної підтримки долучився Микола Іванович Кучер. А всі разом ми прагнемо дати можливість  молодим людям реалізовувати себе  та цікаві ідеї. Фестиваль має виховну функцію, адже відкриває у молодих та творчих людей різні таланти, а ще  викликає у кожного з нас бажання пишатися своє українською мовою, своєю українською піснею, українським вишиванками… Ще Іван Васильович побажав всім гарного настрою та задоволення від побаченого і почутого.
     Особливим, родинним святом назвав фестиваль голова районної ради Михайло Бурлака, який звернув увагу присутніх на те, що фестиваль екологічний, а це здоров’я нашої молоді тобто майбутнє держави. Відзначив роботу, яка була проведена і по впорядкуванню парку та побажав цікаво провести час.
     З приємністю вітав на флоринській землі  сільський голова Сергій Рожкевич, який звернув увагу усіх, що таким чином відроджуються традиції українського народу і народжуються нові ідеї. там де є молодь село живе і розвивається. А така  ініціативна молодь робить добру справу.
      Депутат районної ради Євген Трохименко - один із організаторів фестивалю вітаючи з  відкриттям цієї унікальної на Бершадщині події дякував усім хто долучився до справи та усім хто завітав і ще прийде на свято. Особливі слова подяки були сказані на адресу Миколи Кучера, який за словами Євгена Анатолійовича практично врятував проведення цьогорічного фестивалю своєю величезною матеріальною та організаційною підтримкою.
  Пролог фестивалю, а це чудовий святковий концерт, де  живий звук, підготували працівники культури Бершадщини. Приємно було бачити на сцені молодих і талановитих аматорів сцени, які дарували присутнім чудові пісні, хореографічні композиції, а найголовніше свою молодечу енергію та завзяття.
     Організатори фестивалю прагнули створити таку атмосферу, яка була б до душі кожному, хто прийшов до парку. Звучала сучасна українська пісня, вигравали сопілкарі, читали казки працівники бібліотеки, а гарні господині наварили та пригощали місцевим кулінарним шедевром - капустою засипаною. А на спортивні локації змагалися спортсмени.
     На фестиваль завітало багато талановитих  молодих артистів, сучасних гуртів. Ігри. Конкурси, розваги тривали два дні.  «Skyline» - це простір для розвитку різних талантів та уподобань, а місце його проведення – чиста екологічна природна зона дає можливість відпочиваючи, насолоджуючись, споглядаючи чи приймаючи участь ще й подихати свіжим повітрям.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадмінстрації