На Бершадщині відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках та каное

Пон, 12/08/2019 - 17:30

У суботу, 10 серпня 2019 року на веслувальній базі комунальної  організації «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник», що розташована на території міського парку міста Бершадь відбувся відкритий чемпіонат Бершадського району Вінницької області з веслування на байдарках та каное.

У змаганнях взяли участь команди з м.Бершаді Вінницької області, м.Умані Черкаської області, м.Первомайська Миколаївської області та м.Гайворона Кропивницької області.

Відкрили спортивні заходи голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака та його заступник Сергій Пересунько, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації, Сергій Сировець, головний суддя змагань Галина Котова та директор КО «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник», Микола Струтинський.

Проходили змагання серед дітей вікової категорії 2005-2006 років народження та 2007 року народження та молодші.

Бершадчани та гості міста стали свідками видовищної і захоплюючої боротьби юних спортсменів. Фантастичними були емоції  учасників турніру і вболівальників.

В результаті безкомпромісної  боротьби  вихованці тренера КО «БРДЮСШ «Ровесник» Надії Козяр досягли досить високих результатів, а саме:

- на дистанції К-1, 200 метрів серед дівчат бронзу виборола Юлія Цуканова;

- на дистанції С-1, 200 метрів серед юнаків срібним призером став Денис Фіялов;

- на дистанції К-2, 500 метрів третє місце зайняли Юлія Цуканова та Анна Колісник;

- серед молодших спортсменів на дистанції К-2, 500 метрів третіми стали Анастасія Коваль та Марія Іванова, яким не вистачило до чемпіонства 6 секунд.

Були близькими до призів Владислав Весняний, Павло Олійник, Ніна Юрова та Катерина Басун, які зайняли четверте місце на змаганнях.

В результаті змагань всіх переможців нагороджено грамотами та медалями. Команди учасники отримали кубки.

За допомогу у проведенні свята грамотами відзначено Анатолія Полінічука, Галину Котову, Володимира Іщенка, Василя Вербецького, Маргариту Цуканову, Наталію Басун, Ірину Колісник, Наталію Іванову, Тетяну Книш, Людмилу Коваль, Надію Хандригу, Ольгу та Тетяну Козленків, Олександра Лихенка.

Спортивна школа та батьки дітей вдячні за сприяння у проведенні заходу Сергію Пересуньку, Василю Гондаруку, Євгенію Бондарчуку, Борису Охріменку, Олександру Пітику, Віталію Драгану та ГО «Риболов», які допомогли не тільки провести змагання, а й зробити цей день справжнім святом.