На Бершадщині вшанували пам'ять Великого Сина України Тараса Шевченка

Чтв, 07/03/2019 - 14:00

Напередодні 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Бершаді, біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку, відбулися урочисті заходи. У вшануванні Великого Сина України взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник міського голови Віталій Синявський, делегації трудових і учнівських колективів, громадськість району.

Своїми пристрасними творами, палкою любов’ю до України, незламною вірою у світле майбутнє людства Тарас Шевченко став символом любові до рідного краю, символом волелюбності, сміливості й чесності, що не боїться жодних випробувань та заборон.

У виконанні хору ветеранів праці Бершадського міського будинку культури прозвучали пісні на невмирущі і пророчі твори видатного українського поета, письменника та художника – Тараса Шевченка. Сучасно та потужно прозвучали «Заповіт» і   «Реве та стогне Дніпр широкий»

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку  генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку.