На Бершадщині з 12 березня розпочато виплату субсидії на житлово-комунальні послуги готівкою

Срд, 13/03/2019 - 11:45

Шановні жителі Бершадського району – отримувачі субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Як вже неодноразово повідомлялось, на виконання доручення Президента України Петра Порошенка, з 1 березня 2019 року субсидія на оплату житлово-комунальних послуг надається у готівковій формі.

Всі субсидіанти, які НЕ пенсіонери, отримуватимуть субсидійні виплати з 12.03.2019 року через систему термінових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк». Щоб отримати готівку, при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний код. Сума субсидії вказується в повідомленнях, які надходитимуть на Вашу адресу.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись до контакт - центру АТ «Ощадбанк» за тел. 0-800-210-800 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних) або можете зареєструватись на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua і обрати зручний для вас час відвідування і визначити найближче відділення Ощадбанку.

Так як субсидія – це державна допомога на оплату житлово – комунальних послуг, отримувачам субсидії необхідно вчасно розраховуватись за даний вид послуг, щоб не допустити в подальшому призупинення надання субсидії.

Субсидіанти – пенсіонери розпочали отримувати субсидію готівкою одночасно з пенсією з 4 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що таке поняття як «обов»язкова плата» скасовано.