Належний результат завдяки ефективній співпраці

Чтв, 03/08/2017 - 07:30

У липні цього року після надзвичайної події природного характеру, у П’ятківській ЗОШ І-ІІІ ст. було пошкоджено покрівлю даху приміщення спортзалу та частини школи. За розрахунками сума збитків становила 250 тис. грн.
Миттєво та ефективно спрацювали  органи державної влади та  місцевого самоврядування. Ліквідовувати наслідки лиха взялися відразу. В  результаті злагоджених дій райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, фізичної культури та спорту, сільського голови, адміністрації школи, депутатського корпусу райради проведено  невідкладні заходи по усуненню наслідків стихії.   За підтримки депутатів районної ради, відповідним рішенням,  з районного бюджету виділено 150 тис. грн.
     Не залишилось осторонь місцеве підприємство  ПРАТ  «Зернопродукт МХП», яким спрямовано на проведення робіт 100 тис. грн. Проектно-кошторисну документацію виготовлено за кошти П’ятківської сільської ради.
    Підрядна організація в найкоротші терміни виконала роботи по ремонту даху. 25 липня голова районної ради  Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  побували у П’ятківській ЗОШ І-ІІІ ст., де  ознайомилися з ходом проведення робіт з ліквідації наслідків стихії. Про  виконання робіт на об’єкті освітянської галузі інформував директор  школи Володимир Багнюк. Так завдяки  спільним зусиллям оперативно вдалося відновити пошкоджений дах, що попередило подальше руйнування шкільної будівлі та підготовлено приміщення школи до нового навчального року.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації