Нарада з питань покращення матеріально-технічного стану сфери фізичної культури та спорту

Срд, 03/08/2016 - 10:45

З метою якісного надання послуг у галузі фізичної культури і спорту,  2 серпня  у залі засідань  районної ради під головуванням Михайла Бурлаки відбулась нарада з питань покращення матеріально-технічного стану сфери фізичної культури та спорту у Бершадському районі.  На нараду запрошувались: перший заступник голови РДА Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко,  начальник фінансового управління РДА Людмила Мазур, начальник відділу освіти РДА Лідія Дзюбенко, керівники спортивних установ та організацій району.

Мета наради полягала у висвітленні найбільш актуальних галузевих питань та узгодженні шляхів їх вирішення, зокрема:

·        фінансування галузі спорту у 2016 році;

·        участь спортсменів в районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;

·        залучення дітей та молоді до занять з різних видів спорту;

·        упорядкування та утримання в належному стані будівель та споруд відповідних установ;

·        вивчення проблемних питань галузі та напрацювання пропозицій по їх вирішенню;

·        підвищення  кваліфікації  тренерів та інших фахівців,  які
працюють у закладах фізичної культури і спорту.

У ході конструктивної дискусії вдалося знайти ефективні шляхи розв’язання проблемних питань. Підсумовуючи проведення наради, голова районної ради Михайло Бурлака вніс пропозиції щодо організації виконання поставлених завдань.