Наші ветерани- сивочола мудрість українського народу, його сумління та нетлінна пам’ять

Птн, 11/05/2018 - 13:30

09 травня 2018 року, відзначаючи 73-ю річницю перемоги над нацистами у Другій світовій війні, ветеранів війни та праці   запросили на традиційну зустріч за святковим столом, щоб згадати побратимів та підняти келишок символічних «фронтових сто грам».
   Цьогоріч  у зустрічі взяли участь Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака.  Давно відгриміла Друга світова війна, виросли нові покоління українців, а бійців досі болять незагоєні рани, вони згадують свою молодість, ті випробування, які здолали не задумуючись про своє життя і здоров’я.
    Народний депутат України Микола Кучер постійно турбується про ветеранів війни, щороку інваліди та учасники бойових дій Другої світової війни отримують від нього вітання і подарунки. "Дорогі ветерани – ви наша гордість, ви - наша історія. Шкода, що так мало залишилось в живих – наших героїв-захисників миру в Україні, тому я бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і довголіття".- сказав Микола Іванович під час святкової зустрічі.
      Вітаючи ветеранів, керівники району відзначали їх неоцінений внесок, не лише у перемогу, а й у відбудову держави, у  патріотичне виховання підростаючого покоління. Наші ветерани - це сивочола мудрість українського народу, його сумління та жива пам’ять. Здоров’я міцного на довгі роки, миру, уваги, поваги, розуміння та побільше радості кожному з присутніх побажали голова районної ради Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.
       Слова вдячності на многії літа висловили ветерани  за сприяння у проведенні такої зустрічі за святковим столом Народному депутату України Миколі Кучеру, очільникам району та міста Івану Стефанцову, Михайлу Бурлаці, Михайлу Кольченку,  керівнику закладу харчування Раїсі Бондар.
     Ця традиційна, майже родинна зустріч за святковим столом дає можливість кожному бажаючому висловитись, згадати молоді роки, поспівати, почитати вірші,