Нещодавно в місті Умань пройшов щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Квітуча країна»

Срд, 06/06/2018 - 14:45

Нещодавно в місті Умань пройшов черговий Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна». Засновники і організатори фестивалю-конкурсу: Національна Всеукраїнська музична спілка, Всеукраїнська спілка сучасної та естрадної хореографії, Відділ культури і туризму Уманської міської ради.
    З кожним роком рівень підготовки та організації заходів вдосконалюється, географія проектів розширюється, а кількість учасників збільшується.  В основі роботи організаторів фестивалю-конкурсу  лежить щире бажання виділити кропітку роботу керівників колективів, індивідуальність і талант кожного з учасників творчого проекту "Тріумф-Fest".
    На даному фестивалі-конкурсі Бершадський район  представляв зразковий вокальний колектив «Світанок» Флоринського сільського будинку культури (керівник Гуцуленко Олена Михайлівна). Серед великої кількості учасників вони вибороли почесне ІІ місце - нагороджені медалями та Дипломом  лауреатів ІІ ступеня, а також отримали подарунки від організаторів конкурсу. Дипломом організаторів конкурсу нагороджено і Пересунька Сергія Васильовича – заступника голови районної ради за підтримку та спонсорську допомогу дитячому колективу.