Обговорення: чи може бути керівником загальноосвітнього закладу одна й та ж саба особа більше ніж два строки підряд?

Срд, 12/06/2019 - 16:15

    Чи може бути одна й та ж сама особа керівником закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд?

    Таке опитування проводить Українська асоціація районних та обласних рад до 18 червня.

    Зазначена тема порушена колективним членом УАРОР – Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

    Так, Харків’яни у зверненні наголошують, що норма Закону «Про загальну середню освіту», яка викладена в частинні 2 статті 26, суттєво обмежує права педагогічних працівників («одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд»).

    Загальні збори Харківської обласної асоціації пропонують звернутися до Кабміну та Верховної Ради, з проханням унормування цього питання.

    Ваші пропозиції разом з аргументацією просимо надсилати на e-mail: uaror@ukr.net до 18 червня.

    Нагадаємо, раніше УАРОР надала до Міносвіти пропозиції де запропонувала, що одна і та сама особі, яка претендує на керівника закладу профтехосвіти, може обіймати зазначену посаду невизначену кількість раз, у випадку якщо вона проходить усі конкурсні вимоги.