Обговорено плани проведення вшанувальних заходів

Срд, 07/02/2018 - 09:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевский провів засідання організаційного комітету по проведенню заходів з нагоди відзначення на Бершадщині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та 29 річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан та Дня Героїв Небесної Сотні.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько та заступник міського голови Віталій Синявський. В ході засідання обговорено концепцію проведення  заходів з  метою гідного вшанування громадянської мужності учасників бойових дій на території інших держав та Героїв Небесної Сотні, враховуючи важливе значення цих подій для утвердження європейського шляху розвитку України. Також звернув увагу присутніх на   необхідності      донесення об’єктивної інформації про подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», завдяки яким змінено хід історії нашої держави.