Одним із головних завдань районної влади-підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника

Птн, 15/06/2018 - 08:15

На Бершадщині  відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради   Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський. На свято запрошені медичні працівники району та ветерани медичної галузі.

Вітаючи медичних працівників керівники району та міста відзначили особливість їх праці. Адже професія медика не знає свят та вихідних, вимагає великого терпіння та мужності, душевної чутливості та співпереживання.   З нагоди професійного свята медичних працівників відзначено Почесними грамотами  райдержадміністрації, районної та міської ради.

Колег вітали головний лікар Бершадської ОЛІЛ Лілія Брикуля, головний лікар КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Іван Пікула, головний лікар Бершадської станції екстреної медичної допомоги Леонід Ніцевич та директор  медичного коледжу  Катерина Оніщенко. Кожний  відзначав  гуманність медичної професії, яка крім високого професіоналізму, вимагає жертовності та вірного служіння клятві Гіпократа, а ще самовідданості, милосердя і надзвичайної людяності.

Щирі слова вдячності за розуміння,  підтримку та реальну допомогу головні лікарі медичних установ району Лілія Брикуля, Іван Пікула та Леонід Ніцевич висловили на адресу Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки, всього депутатського корпусу району.

Присутні стоячи вітали ветеранів медичної галузі району, серед яких колишній головний лікар району Георгій Турчанович.

Святкового настрою та позитивних емоцій медичним працівникам додали учасники концерту Іван Щіпанський, Іван Гайдей, зразковий колектив естрадного танцю «Мрія», а хедлайнером святкового концерту став  співак, переможець шоу «Голос країни» Іван Ганзера.

Цього святкового дня усі пісні, танці, музика, найкращі слова звучали на адресу людей у білих халатах та побажання міцного здоров’я, добробуту і затишку, невичерпної енергії, щастя, добра і нових професійних здобутків в ім’я України.