Оголошення - про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною»

Чтв, 05/05/2016 - 10:45

Відповідно до пункту 8 Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною», затвердженого рішенням 7 сесії обласної ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №208 «Про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (зі змінами), не пізніше як за три місяці до Дня Незалежності України подається клопотання щодо висунення особи для нагородження вищезазначеною відзнакою.

Право висунення до нагородження мають органи місцевого самоврядування, місцеві  державні адміністрації, трудові колективи, політичні партії та громадські об’єднання. Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.

Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:

- рішення сесії районної, міської (міста обласного значення) ради;
- рішення колегії структурного підрозділу облдержадміністрації, територіального органу міністерства та інших центральних органів виконавчої влади у Вінницькій області;
- рішення обласного органу політичної партії, громадського об’єднання;
- копія паспорта (1сторінка) та ідентифікаційного  коду.

Прийом документів буде здійснюватися обласною Радою до 24 травня 2016 року включно (каб.313).