Оголошення - відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації

Птн, 14/07/2017 - 14:00

18 липня 2017 року о 9-30 год в приміщенні районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації з порядком денним:

1. Проведення конкурсу на право оренди частини нежитлового вбудованого приміщення №144, площею 5,28м2, ринковою вартістю 10798грн., що знаходиться на другому поверсі будівлі поліклініки літ.«А» комплексу будівель та споруд медико-санітарної допомоги за адресою: м.Бершадь, вул.Будкевича, 2  для здійснення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я.

2. Проведення конкурсу на право оренди нежитлового вбудованого приміщення №45, частини приміщення №45 та частини приміщення №3 загальною площею 18,0м2, ринковою вартістю 37815грн., що знаходяться на другому поверсі будівлі лікарняного корпусу літ.»А2» комплексу будівель та споруд медико-санітарної допомоги за адресою м.Бершадь, вул.Будкевича, 2 для використання під аптеку.

3. Різне.