Оголошення виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Пон, 24/04/2017 - 08:45

Виконавчий комітет Красносільської сільської ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території села, на підставі рішення 33 сесії 6 скликання Красносільської сільської ради від 13.02.2014 року «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг в с. Красносілка, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території с. Красносілка (далі Конкурс).

1. Організатор конкурсу:

- Найменування: Виконавчий комітет Красносільської сільської ради.

- Юридична адреса: 24421 Вінницька область, Бершадський район с.Красносілка, вул.Незалежності,45,а,  тел. (04352) 44-331;

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Красносілької сільської ради від 16.03.2017 року № 9 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, послуг з водопостачання , послуг у сфері благоустрою у с.Красносілка».

3. Місце і час проведення конкурсу, місце отримання конкурсної документації:

3.1. Місце і час проведення конкурсу – приміщення сільської ради, с.Красносілка Бершадського  району Вінницької області, вул.Незалежності, буд.45,а, 24 421 у кабінеті секретаря сільської ради, тел. (04352) 44-331, « 22 » травня 2017 року о 15-00 год.

Відповідальний за проведення конкурсу :секретар Красносільської сільської ради – Медвідь Людмила Іванівна, тел. (04352) 44-331, факс: (04352)  44-331 електр.адреса: sr.krasnosilka@gmail.com

3.2. Місце отримання конкурсної документації:Красносільська сільська рада Бершадського району Вінницької області, с.Красносілка, вул.Незалежності, буд.45,а, кабінет секретаря сільської ради, 24421; тел. (04352) 44-331.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Учасниками конкурсу можуть бути суб`єкти господарювання установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов`язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Права та обов’язки виконавця).

Кваліфікаційні вимоги: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на всій території с.Красносілка населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у селі складає біля 50 куб. м./рік.

Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалища села Красносілка  , розташованого в с.Красносілка вул..Екологічна - 3 км.

6. Характеристика об`єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- Житловий фонд с.Красносілка (багатоквартирні, одно,двоповерхові житлові будинки);

- загальна кількість господарських дворів – 931, у тому числі діючих -719,кількість населеня -1762 осіб

-характеристика під’їзних шляхів: асфальтове дорожнє покриття, тверде, грунтове.

Підприємства, установи та організації села (юридичні особи):- 9.

- загальна кількість та перелік підприємств комунальної форми власності підпорядкованих Красносільській сільській раді: 1 – КП «Комунальник»; бюджетних установ та організацій, які фінансуються з місцевого бюджету- 3

-заклади охорони здоров`я; освіти, культури, спорту – 5

-приватні підприємці, які здійснюють торгівельну діяльність на території сіл. ради -12

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об`єктів поводження з побутовими відходами:

-  паспортизоване сільське сміттєзвалище - адреса вул..Екологічна с.Красносілка, Бершадського району Вінницької обл.

- площа сміттєзвалища , яка фактично зайнята ТПВ: 0,5 га.

- масса фактично накопичених ТПВ на сміттєзвалищі: 510 куб.м.

Підприємство сортування та перероблення відходів – відсутнє.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- спосіб: особисто або поштою.

- місце: 24421 Вінницька область, Бершадський район  с.Красносілка, вул.Незалежності, 45,а     - кінцевий строк: « 22 »травня  2017 р. до 12-00 години.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном (04352) 44-331. Дане оголошення надруковано  на сайті :  rаda@rаda-bershad.gov.ua