Оголошується конкурс

Птн, 20/12/2019 - 08:15

    Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантну посаду головного бухгалтера Яланецької сільської ради.
    Вимоги до кандидатів:
1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
2.  Знання Конституції України; Закону України «Про запобігання корупції», законодавства стосовно служби в ОМС, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів  України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування.
3.  Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами, вміння здійснювати щомісячний моніторинг надходжень та видатків коштів місцевого бюджету; аналіз дохідної та видаткової частини кошторису протягом бюджетного періоду.
5. Стаж роботи за фахом  на державній службі або в ОМС не менше 1 року,  або стаж роботи за фахом в економічній чи фінансовій сфері не менше п’яти років.
       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
      Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації  про оголошення конкурсу. За детальною  інформацією звертатись до  виконкому Яланецької сільської ради за адресою вул..Центральна,1.


    Виконком Яланецької сільської ради