Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр»

Птн, 11/05/2018 - 16:30

1. Умови призначення
Директор центру призначається на посаду відповідно до Порядку призначення та звільнення керівників підприємств (установ, закладів, організацій), що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, затвердженого на 8 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2016 року.
Призначення на посаду  відбувається на  контрактній основі строком на 3 (три) роки.

2.  Кваліфікаційні вимоги
Директором центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

3. Подання документів
    Прийом заяв та документів здійснюється через загальний відділ виконавчого апарату районної ради упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу: м.Бершадь, вул. Героїв України, 23, тел. 04352- 2-42-91.
    Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я голови районної ради заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.
    До заяви кандидат додає такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
- довідку про наявність або відсутність судимостей;
- довідку (витяг) з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копію Декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;
- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- копію трудової книжки;
- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, закладу, організації - об’єктів спільної власності територіальних громад Бершадського району, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).
    Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Відділ освіти, фізичної культури та спорту
Бершадської райдержадміністрації