Оголошується конкурс на посаду директора Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича

Птн, 11/05/2018 - 16:15

1. Умови призначення
Директор школи призначається на посаду відповідно до Порядку призначення та звільнення керівників підприємств (установ, закладів, організацій), що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, затвердженого на 8 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2016 року.
Призначення на посаду  відбувається на конкурсних засадах строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

2.  Кваліфікаційні вимоги
    Директором школи може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

3. Подання документів
    Прийом заяв та документів здійснюється через загальний відділ виконавчого апарату районної ради упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу: м.Бершадь, вул. Героїв України, 23, тел. 04352- 2-42-91.
    Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я голови районної ради заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.
    До заяви кандидат додає такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
- довідку про наявність або відсутність судимостей;
- довідку (витяг) з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копію Декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;
- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- копію трудової книжки;
- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, закладу, організації - об’єктів спільної власності територіальних громад Бершадського району, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).
    Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Відділ освіти, фізичної культури та спорту
Бершадської райдержадміністрації