Опалювальний сезон: готуючи звітність, ставимо перед собою реальні плани на наступний рік

Чтв, 20/04/2017 - 08:00

19 квітня 2017 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька  проведено нараду за підсумками проходження опалювального сезону 2016 -2017 років. На нараду було запрошено керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників бюджетних установ та закладів, комунальних підприємств та організацій та організацій надавачів послуг. Також був  присутній заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський.

На порядок денний виносилися питання про результати проходження опалювального сезону 2016 – 2017 років у Бершадському районі та завдання шодо своєчасної і успішної підготовки підприємств, установ та організацій до опалювального сезону 2017 – 2018 років.

Розпочавши нараду. Перший заступник голови райдержадміністрації відмітив, що опалювальний сезон пройшов напружено, але без надзвичайних ситуацій. Вцілому було забезпечено відповідний температурний режим у лікувальних закладах та закладах освіти, як дошкільних, так і загальноосвітніх, належне електропостачання. Проаналізувавши проблемні питання, максимально необхідно підготуватися до наступного опалювального сезону завчасно.

Про  результати проходження опалювального сезону 2016 -2017 року  звітувала в.о начальника, головний спеціаліст відділу економічного розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Світлана Цимбалюк.

Про становище у навчальних закладах району щодо забезпечення необхідного теплового режиму інформацію надала методист райметодкабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Когут. Основна увага зверталась на вишукування можливостей щодо виведення котелень із підвальних приміщень, роботу у напрямку переходу на модульні котельні та наявність дозволів на експлуатацію котів понад 100 Ват.

З метою ефективного використання наявного паливного ресурсу начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур запрпонувала відпрацювати доручення з надання інформації розпорядниками коштів по залишках на кінець опалювального сезону, що дасть можливість передбачити фінансоовий ресурс для закупівлі палива на наступний сезон 2017 - 2018 років.

Учасникам засідання було дано завдання напрацювати пропозиції та відповідні заходи підготовки підприємств, організацій та установ до нового опалювального сезону 2017 -2018 років до середини травня поточного року.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації