Останній дзвоник лунав сьогодні у школах району

Птн, 25/05/2018 - 15:00

25 травня, у загальноосвітніх закладах нашого району пролунав Останній дзвоник. З цією подією учнів вітали керівники району, зокрема, голова районної ради Михайло Бурлака цього святкового дня став гостем свята в Устянській  загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів .
     Привітавши своїх учнів зі святом, директор школи Іван Кустрич запросив до слова голову районної ради.
    Михайло Григорович щиро привітав учнів, вчителів, батьків із найяскравішим, найочікуванішим шкільним святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул, та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам загальноосвітніх шкіл району, для яких сьогодні востаннє продзвенить шкільний дзвінок.
    Керівник району побажав випускникам не помилитись у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України. А юним школярам – продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
    Педагогам подякував за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як навчання та виховання майбутнього покоління громадян нашої Української держави.
   Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від сільського голови, вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.
    Пролунав останній дзвінок, сповістив про початок дороги у нове, доросле та самостійне життя випускників та гамірливі безтурботні літні канікули для решти учнів.