Отримати закордонний паспорт відтепер можна у Бершадському районі

Чтв, 20/04/2017 - 08:15

З 1 березня 2017 року Бершадський районний сектор Державної міграційної  служби розпочав виготовляти закордонні паспорти нового зразка з безконтактним електронним носієм.Закордонний паспорт з безконтактним електронним носієм передбачений для зберігання біометричних даних: відцифроване обличчя громадянина, тобто фотографія; відбитки пальців і відсканований особистий підпис.

Біометричний паспорт має вигляд книжечки. На першій сторінці поряд з фотографією  вмонтовано безконтактний електронний носій. Такі паспорти матимуть міжнародну відмітку про те, що вони є біометричними.

Якщо ж особа бажає виготовити документ в терміновому режимі, тобто за 7 робочих днів, має заплатити 810 гривень 32 копійки, в звичайному- протягом 20 робочих днів, вартість документа становитиме 557 грн. 32 коп.

Також, Бершадський районний сектор Державної міграційної служби станом на теперішній час здійснюється виготовлення паспортів громадян України (ID карточки), які можуть отримати громадяни України, які досягли 14-річного віку.

Вартість виготовлення документів для осіб, які виготовляють ID картку вперше – безкоштовно, оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі картки), у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів оплата становитиме 279грн.00 коп., терміновий (у строк не пізніше ніж через 10 робочих днів) 366 грн. 00 коп.

При зверненнях громадян щодо втрати, псування будуть оформлюватися нові документи. Також, за бажанням, може бути оформлений новий документ або провести вклеювання фотографій за досягненням 25- або 45-річного віку.

Особи, які оформлюватимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватиметься на 10 років.

Нові паспорти містять номер облікової картки платника податків (так званий ідентифікаційний код). При цьому, код нанесено на паспорт графічно та занесено до електронного чіпа.

Довідку з податкової інспекції носити із собою не потрібно!

Інформація, яка протягом життя може змінюватися, записана лише до електронного чіпу ID-паспорта. Її можна змінити без необхідності виготовлення  нового документа у підрозділі міграційної служби.

Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.

Додаткову інформацію можна отримати звернувшись в Бершадський районний сектор Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області за адресою: м.Бершадь, вул.Будкевича, 13 або за телефоном 2-32-71.

Не забувайте вклеювати фото у паспорт!

Центр надання адміністративних послуг нагадує, що із досягненням 25-ти чи 45-річного віку кожен громадянин України повинен звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для вклейки нової фотокартки в паспорт.

Зробити це слід не пізніше ніж через місяць з дня досягнення зазначеного віку. Вклейка фотокартки у паспорт громадянина України – процедура проста і короткотривала, послуга надається у 5- денний термін, вимушені переселенці обслуговуються в день звернення.

За додатковою інформацією щодо надання даної адміністративної послуги звертайтесь за телефоном 2-50-48.

Начальник відділу-державний
реєстратор відділу з питань надання
адміністративних послуг
Н.Лещенко