Підготовка до опалювального сезону та забезпечення належного температурного режиму приміщень в осінньо-зимовий період,- обговорювались на засіданні оперативного штабу

Пон, 14/08/2017 - 09:15

9 серпня голова районної ради Михайло Бурлака взяв участь у засіданні районного оперативного штабу з  питань підготовки до опалювального періоду, забезпечення належного температурного режиму, стан проведення ремонтних робіт теплотраси у м. Бершадь.
    Начальник відділу економічного розвитку, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Світлана Цимбалюк інформувала  про хід підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 років.
    Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зауважив, що для забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання до початку опалювального періоду  необхідно провести ряд профілактичних робіт. На даний момент немає детальної  інформації від товариства ВІН-ТЕП про хід ремонту теплотраси у м.Бершаді,  не має контролю і з боку міської ради.
  З інформацією про підготовку до опалювального періоду виступив заступник міського голови  Віталій Синявський, та повідомив, що регламентні роботи проводяться  та детально проаналізував їх хід.
    Свої пропозиції висловили Думанський В.Є.- директор ТОВ «ВІН - ТЕП»,  Яроцький М.Є. - начальник Гайсинського відділення Інспекціії Держенергонагляду у Вінницькій області, звернув увагу   присутніх на можливі відключення електроенергії, необхідність профілактичних випробувань електричної мережі та систем заземлення.
   Голова оперативного штабу Володимир Ольшевський  наголосив на обовязкове дотримання затвердженого Плану заходів щодо  підготовки галузей та окремих об’єктів  до опалювального сезону. Необхідно зробити все аби взимку забезпечити нормальний температурний режим в житлових приміщеннях та в будівлях соціальної сфери.  Мова йде і про економне використання державних коштів. Запропонував промоніторити стан заборгованості населення за надані послуги по теплопостачанню  та призначив дату наступного засідання оперативного штабу.
    За результатами наради прийняте відповідне рішення.

Відділ економічного розвитку, житлово – комунального господарства
та інфраструктури райдержадміністрації