Підготовка до осінньо- зимового періоду 2018-2019 років

Чтв, 21/06/2018 - 15:15

Про рівень виконання плану заходів з підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2018-2019 років, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 травня 2018 року за № 227, йшлося на засіданні оперативного штабу.

Засідання оперативного штабу відбулось за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та першого заступника  начальника управління Державної служби України з питань праці у Вінницькій області.

Головою оперативного штабу, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським надано аналіз діяльності районних підрозділів, підприємств, комунальних структур та закладів соціальної сфери в попередній опалювальний період, звернуто увагу на послідовність та системність підготовчої роботи до осінньо – зимового сезону 2018-2019 років.

Начальник  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Світлана Цимбалюк інформувала  про  основні завдання з підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 років.

Керівники установ та організацій   поінформували про стан підготовки підпорядкованих  об’єктів до опалювального періоду.

З інформацією про стан тепломереж та завдань з їх реконструкції виступив Володимир Думанський – директор ТОВ «ВІН-ТЕП».

Володимир Боковець - перший заступник начальника управління Державної служби України з питань праці у Вінницькій області, звернув увагу   присутніх на дотримання вимог охорони праці при підготовці та експлуатації котелень, систем тепло- та водопостачання, здійснення повірки приладів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних приладів.

«Ми маємо чіткий план з підготовки до осінньо – зимового періоду 2018-2019 років», підсумовуючи зазначив голова районного оперативного штабу Володимир Ольшевський, - «необхідно максимально активно включитись в дану роботу залучаючи наявний фінансовий та матеріальний ресурс. Завдання , що стоїть перед нами – це реалізувати комплекс заходів щоб забезпечити нормальний температурний режим в комунальних будинках, в будівлях соціальної сфери, безпеку експлуатації котелень та обладнання, безперебійне надання житлово – комунальних послуг».