Підготовка до проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера триває

Втр, 15/05/2018 - 09:30

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 14 травня 2018 року провів чергове засідання організаційного комітету  з питань підготовки та проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера.

У роботі засідання взяв участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько. В ході засідання Микола Струтинський поінформував про головні напрацювання з підготовки спортивного свята у Бершаді. Розроблений План підготовки та проведення заходів, визначено відповідальних осіб за вирішення запланованих організаційних заходів та конкретні напрямки роботи. Вирішено питання з організацією проживання та харчування спортсменів, замовлені  рекламно-інформаційні біг-борди.

Передбачається, що у спортивних змаганнях візьмуть участь спортсмени з Польщі, Молдови та України.    Голова райдержадміністрації наголосив на важливості проведення у найкоротші строки ремонтних робіт, благоустрою території районного стадіону, якісної підготовки футбольного поля та замовлення належного автотранспорту для перевезення спортсменів, які будуть проживати у Ладижині.

За підсумками засідання голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  та призначив наступне засідання оркомітету.