Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району за 2019 рік розглянуто на підсумковій нараді

Втр, 24/12/2019 - 14:00

24 грудня 2019 року в райдержадміністрації на підсумковій нараді підведено підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району за 2019 рік. Нарад провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський за участі голови районної ради Михайла Бурлаки , заступника міського голови Віталія Синявського, керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.

З інформаціями про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району за 2019 рік, виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур,  заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк ,  начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Людмила Гаврилишина, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Надія Герасимчук.

Підсумовуючи роботу у 2019 році перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський  звернув увагу на те, що 2019 рік завершується з позитивними показниками бюджету, протягом року було забезпечено належний баланс доходів і видатків, найголовнішим фінансовим підсумком є підготовка та прийняття районного бюджету на 2020 рік. Подякував голові районної ради та депутатському корпусу за розуміння, співпрацю і підтримку бюджету.

Голова районної ради Михайло Бурлака підкреслив, що позитивна ситуація  в районі – це спільні зусилля, завдяки яким на належному рівні забезпечено соціально-економічний розвиток.

На завершення наради керівники району подякували усім присутнім з а роботу, за активність, за ідеї, небайдужість та привітали із прийдешнім Новим 2020 року та Різдвом Христовим.