Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради вручено ентузіастам городкового спорту

Втр, 22/08/2017 - 09:30

Нещодавно в Німеччині (м.Карлсруе)  відбувся чемпіонат світу  з городкового спорту, у якому взяли участь близько 100 учасників. Серед них,-збірна України, до складу якої ввійшли двоє бершадців: чотириразовий чемпіон світу із городкового спорту Анатолій Телятников та майстер спорту Юрій Геращенко.

В особистих змаганнях Юрій Геращенко посів почесне ІІІ місце. Команда України у загальному заліку також стала бронзовим призером даних змагань.

Під час виїзного прийому до Ставківської територіальної громади голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови районної ради Сергій Пересунько зустрілися із учасниками змагань у м.Гайвороні на майданчику із городкового спорту, де отримали майстер–клас від чотириразового чемпіона світу із городкового спорту Анатолія Телятникова.

З найкращими щирими побажаннями подальших перемог, вони вручили вітальні листи від керівництва району Анатолію Телятникову та бронзовому призеру чемпіонату  світу із городкового спорту, майстру спорту Юрію Геращенку.

Голова райдержадміністрації відмітив важливість відродження городкового спорту в Україні. Різні види спорту можуть розвиватися поряд, адже люди мають право вибору щодо занять улюбленими видами спорту.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації