Подарунки для юних боксерів

Чтв, 06/12/2018 - 09:45

За сприяння районної влади  в Бершадському районі розвивається секція з боксу.

Так на днях на тренуванні у юних спортсменів з боксу був присутній  Пересунько Сергій Васильович. Він подивився в яких умовах тренуються спортсмени, а також привітав юних боксерів з їхніми досягненнями, які вони здобули на змаганнях різного рівню та запевнив, що і надалі керівництво району буде підтримувати  розвиток спорту в районі.

А ще Сергій Пересунько побажав вдалого спортивного року, нових перемог та вручив комплекти нової  форми для наймолодших вихованців. Така форма додасть спортсменам впевненості та командного духу.

Також Сергій Васильович подякував начальнику Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області Вячеславу Лялюцькому за надану можливість  займатися в спортивному  залі юним боксерам.