Покладання квітів у День Героїв Небесної Сотні

Втр, 20/02/2018 - 15:45

20 лютого 2018 року, у День Героїв Небесної Сотні ,  голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій  Пересунько та заступник міського голови Віталій Синявський  вшановуючи память загиблих,  поклали квіти до памятних знаків та меморіальних дощок  Героям Небесної Сотні, Герою України Юрію Коваленку,  Вячеславу Дремлюху, усім загиблим на Cході України землякам.
    Цей день назавжди увійде в історію України, як символ жертовності, патріотизму та героїзму, він вкотре підтвердив думку про те, що в найважчий період  історії держави знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати її майбутнє.  Герої Небесної Сотні   стали  джерелом натхнення для українських воїнів, які гідно продовжують їх  справу захищаючи право на вільне життя та територіальну цілісність України.