Помер наш земляк, український політик, депутат кількох скликань ВР Анатолій Матвієнко.

Птн, 22/05/2020 - 15:15

Бершадська районна рада, райдержадміністрація, міська та сільські ради   висловлюють глибоке співчуття родині Матвієнків з приводу смерті нашого земляка, народного депутата Верховної Ради України багатьох скликань - Матвієнка Анатолія Сергійовича.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо  голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо Вас у важку годину.
    Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші  щирі співчуття полегшать родинне горе.
    Світлий, добрий спомин про Анатолія Сергійовича та його внесок в розвиток  Бершадщини завжди житиме в серцях рідних, коллег, земляків, усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна йому пам'ять!