ПОСЛУГИ МОБІЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС

Срд, 07/11/2018 - 16:00

Центр надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації повідомляє про надання послуг мобільного сервісного центру МВС.

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, які працюють за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Пересувні сервісні центри надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС, а саме:

Послуги надаватимуться згідно графіку виїзду мобільного сервісного центру. Бажаючим отримати вказані послуги необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг за адресою: смт Чечельник, вул. Паркова, 2 тел. (04351)2-13-56.

Детальну інформацію про порядок надання послуг можна отримати на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області http://vin.hsc.gov.ua, отримати консультацію - на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Вінницькій області» або за телефоном          (0432) 66-16-91.