Повністю замінено вікна на енергозберігаючі у Серединській школі

Чтв, 08/02/2018 - 13:45

Бажання створити комфортні умови для навчання дітей в школі дало поштовх Серединській сільській раді  до написання проектів. Адже, кошти можна відшукати лише активно використовуючи всі можливості. Тому, Серединська сільська рада подавала проекти на обласні,  районний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

У 2012 році громада стала переможцем 9 обласного конкурсу з проектом «Теплі класи – запорука ефективного навчання» з бюджетом 96 тис.грн. (з них 27 тис.грн. грантових), за які було проведено заміну 44 віконних блоків на металопластикові.

У 2015 році здобули перемогу в 12 обласному конкурсі з проектом «Енергозбереження – вимога часу» з бюджетом 158 тис.грн. (з них  47 тис.грн. грантових). Замінено 31 вікно на металопластикове.

У 2016 році замінено 33 вікна за рахунок спонсорів та субвенції.

У 2017 році Серединська сільська рада стала переможцем Першого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад з проектом «Дружні громади за тепло в Серединській школі». Метою проекту було повне завершення заміни вікон та дверей в школі на енергозберігаючі.

Результатом реалізації проекту стала заміна 15 віконних блоків на металопластикові. Цим самим завершено повне оновлення віконних блоків в школі.

На фінансування заходів проекту освоєно 107,8 тис.грн., з яких 47 тис.грн.- кошти фонду конкурсу, 10 тис.грн. виділила Серединська сільська рада, 20 тис.грн. – Серебрійська.

Вагомий внесок в розвиток територіальної громади вносить депутат районної ради, директор ТОВ «Прогрес» Кавун Олександр Федорович, який  для  завершення робіт в школі надав 50 тис.грн.. Частина коштів на даний час не використана, а буде освоєна навесні на заміну ще 3 дверей.

В черговий раз переконуємось, що тільки завдяки тісній співпраці органів місцевого самоврядування, дирекції школи, керівництва місцевого сільськогосподарського товариства можна досягнути вагомого результату результату.