Працівників судової експертизи урочисто привітали з професійним святом

Чтв, 05/07/2018 - 13:45

04 липня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко привітали із професійним святом працівників судової експертизи. Це  свято всіх  працівників, чия безпосередня професійна діяльність пов’язана із забезпеченням доступу до правосуддя, підтвердженням беззаперечних  доказів і   утвердженням справедливості.

Варто зазначити, що  саме судові експерти відіграють  важливу, а іноді і ключову роль в судочинстві, адже докази, які вони надають, завжди є цінними для судового процесу. У руках судових експертів деколи знаходяться не просто докази, а долі людей. І від того, наскільки точними та об’єктивними вони виявляться в своїй експертизі, може докорінно зміниться розслідування злочину. Як приклад наші спільні  шляхи боротьби за істинну у справі загибелі земляка Юрія Барашенка, цю  справу відтепер вивчають як кращий досвід у  спеціальних вищих навчальних закладах країни

Вітаючи із професійним святом, керівники району  і міста побажали щастя, здоров’я, мудрості та рішучості. Нехай удача та успіхи будуть постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку.

З нагоди свята вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської ради:  Сологубу Маїсу Феліксовичу - завідувачу Бершадським міжрайонним відділенням судово-медичної експертизи та працівникам відділення судово-медичної експертизи.