Працівники Бершадської районної ради приєдналися до всесвітнього дня вишиванки

Чтв, 17/05/2018 - 10:15

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг.

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

В 2018році День вишиванки припадає на 17 травня. Вшановуючи  національні традиції та цінності українського народу, сьогодні, одягнувши вишиванки, керівництво та працівники виконавчого апарату районної ради теж долучилися до відзначення Дня вишиванки.