Правильний підхід до співпраці з місцевим товариством, фермерами, підприємцями, в Устянській територіальній громаді дає свій позитивний результат

Птн, 11/08/2017 - 14:15

    9 серпня 2017 року голова районної ради Михайло Бурлака  та голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов провели виїзний прийом в Устянській територіальній громаді. У ході візиту були обговорені проблеми, шляхи їх подолання та плани на майбутнє. Сільський голова Фіщук Володимир Васильович з приємністю повідомив, що завдяки ефективній співпраці з ТОВ «Устя» зроблено ямковий ремонт дороги  Устя - Лугова, відстань 5 км.

   Заплановано облаштувати центральну площу села, фінансуватиме всі видатки по впорядкуванню ТОВ «Устя», керівник Павло Марущак, а ще мають наміри реконструювати місцевий стадіон, є своя футбольна команда, яка має підтримку, недавно ТОВ «Устя» придбало для них спортивну форму.
    На даний час проблемою стає відсутність  у селі лікаря ЗПСМ - посада вакантна. Жителі Усті і навколишніх сіл задоволені роботою дільничного інспектора, пункту швидкої медичної допомоги, який базується в Усті. Екстрена медична допомога надається вчасно, якісно, медичні працівники професійні, ввічливі, завжди готові прийти на допомогу.
    Облаштовується приміщення для відкриття в селі комунальної аптеки, щоб мешканці села мали можливість купувати ліки за нижчими цінами.
   В Усті налагоджена  співпраця громади і місцевих сільгоспвиробників : ТОВ «Устя», фермерських господарств та одноосібних власників землі. Всі разом працюють для створення нормальних умов проживання жителів села, забезпечення функціонування об’єктів соціальної сфери. Завдяки проведеній інформаційно - роз’яснювальній роботі спала напруга  навколо питань військового призову.  Всім учасникам АТО виділено землю.
    З метою наповнення бюджету села, укладаються соціальні угоди, недавно укладений договір на оренду ставка, орендна плата за землю відкоригована.
    Керівництвом району  відзначено, що в Усті  є правильний підхід до співпраці з місцевим товариством, фермерами, підприємцями, що дає свій позитивний результат для розвитку інфраструктури села та забезпечення діяльності закладів соціально-культурної сфери.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації