Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

Пон, 09/12/2019 - 09:45

По завершенню засідання Координаційної ради при голові районної ради відбулись урочисті  заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування України.  На зібрання завітали представники органів місцевого самоврядування з усього району.  Учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання воїнів  загиблих за незалежність і територіальну цілісність України.

Присутніх привітали голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський. Керівники району у своїх вітаннях відзначали особливу роль органів місцевого самоврядування, відповідальність та професіоналізм працівників. Органи місцевого самоврядування беруть на себе відповідальність за територію, громаду, благоустрій і за управління територією в цілому. Висловили щиру подяку депутатам усіх рівнів, працівникам органів місцевого самоврядування, побажали бути лідерами у своїх громадах, міцного здоров’я, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу, достатку і миру в Україні/

В ході урочистостей Почесними грамотами  райдержадміністрації і районної ради нагороджено кращих працівників органів місцевого самоврядування району.  Також Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради і Кубками переможців відзначені  територіальні громади, які визнані переможцями в районному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту в 2019 році:

Перше місце – Війтівська та Флоринська сільські ради

Друге місце – Красносільська, Маньківська  сільські ради

Третє місце – Великокиріївська, Баланівська сільські ради

Керівники району відзначили активну організаторську роботу  Джулинської та Шляхівської ОТГ, Осіївської та Устянської сільських рад.

Від районної профспілкової організації працівників державних установ із професійним святом вітала голова районного комітету профспілки Тетяна Гресько, яка  вручила очільнику районної ради Михайлу Бурлаці  вітальний лист з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування.  Відзначаючи активну громадську і профспілкову діяльність  Тетяна Гресько вручила подяки окремим головам профспілкових комітетів органів місцевого самоврядування району  та  побажала всім наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, реалізації всіх задумів та планів для розвитку громад, міцного здоров’я, миру, розуміння і підтримки.

Майбутнє     нашої  держави  залежить  від    повсякденної   успішної, креативної діяльності органів місцевого самоврядування.  Компетентність,  високий  професіоналізм,  відповідальність  та  висока  громадянська  позиція –гідний  внесок  в  розвиток   нашої  держави кожного працівника і депутата.  Тож  в  переддень   свята   побажали кожному  мудрості ,  наполегливості,  трудових  планів  на  благо  людей  та  щасливого  майбутнього  України.

На завершення урочистостей всі присутні переглянули концертну програму.