Представники влади взяли участь у годині пам'яті за загиблими в АТО

Чтв, 12/10/2017 - 08:15

11 жовтня 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.Скалецького з метою національно-патріотичного виховання молоді відбулася година пам’яті за загиблими в антитерористичній операції. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук, вчителі та учні міських загальноосвітніх навчальних закладів, професійного ліцею та студенти Бершадського медичного коледжу.

В рамках заходу учасники вшанували хвилиною мовчання  загиблих земляків Героя України Юрія Коваленка, Героя України Костянтина Могилка, В’ячеслава Дремлюха, Юрія Тарасенка та Юрія Барашенка.

Почувши історії короткого життя героїв-земляків, які не вагаючись віддали свої юні життя за незалежність та територіальну цілісність України, присутні мали змогу переглянути документальні фільми про Юрія Коваленка «Каменярі» та «Палаюча пам'ять»  про К. Могилка.

Звучала патріотична поезія, яку декламували  учениця Флоринської загальноосвітньої школи та поетеса Марія Цимбалюк. Солісти районного будинку культури Інна Жучишина та Світлана Погребняк виконали пісні даної тематики «Мамо, не плач...» та «Мамина молитва».

У виконанні вихованця дитячої музичної школи С.Криворуцького прозвучав твір Ф.Мендельсона «Пісня без слів». На завершення заходу, на знак вічної пам’яті та поваги до своїх захисників тріо викладачів  Бершадської дитячої музичної школи «Горлиця» виконали  пісню «Свіча».

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації