Президент вніс до Парламенту законопроект про зміни до Конституції в частині децентралізації

Пон, 16/12/2019 - 11:15

13 грудня, Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Нагадаємо, напередодні Асоціація зверталася до Президента України стосовно закріплення у змінах до Основного Закону триланкової системи адмінтерустрою, можливості створення виконавчих органів для районних та обласних рад, запровадження інституту префекта та закріплення матеріально-ресурсної бази для діяльності місцевого самоврядування.

У свою чергу, з Офісу Президента відповіли, що розглянуть пропозиції Асоціації у формування законодавчих ініціатив.