Про чергову 33 сесію районної ради 7 скликання

Срд, 26/02/2020 - 08:45

Головою Бершадської районної ради Бурлакою М.Г. видано розпорядження від 25 лютого 2020 року №17 «Про скликання 33 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 13 березня поточного року о 10 годині в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
    На порядок денний внести питання:
1. Про інформацію керівника Бершадської місцевої прокуратури «Про стан законності в районі та результати діяльності місцевої прокуратури за 2019 рік»
2. Про встановлення межі населеного пункту с.Осіївка Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області
3. Про встановлення межі населеного пункту с.Мала Киріївка Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області
4. Про встановлення межі населеного пункту с-ще Партизанське Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області
5. Про встановлення межі населеного пункту с.Маньківка Маньківської сільської ради Бершадського району Вінницької області
6. Про встановлення межі населеного пункту с.Крушинівка Маньківської сільської ради Бершадського району Вінницької області
7. Про встановлення межі населеного пункту с.Шумилів Маньківської сільської ради Бершадського району Вінницької області
8. Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами), згідно розпоряджень голови райдержадміністрації
9. Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами)
    З проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті та у виконавчому апараті Бершадської районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної (за окремим списком) та районної рад, заступники голови райдержадміністрації, міський, сільські голови, голови ОТГ, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.