Про обмеження та заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів

Втр, 14/05/2019 - 09:15

Державне агентство автомобільних доріг України керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з травня 2018 року в денну пору доби застосовує обмеження та заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

В Бершадському районі на весняно-літній період встановлено28 дорожніх знаків обмеження в дорожньому русі великовагових та великогабаритних транспортних засобів. Вищезгадані дорожні обмеження встановлено на автодорогах:

• Р-54Краснопілка-Теплик-Бершадь-Ольгопіль-Піщана-Саврань-Дубинове з сторони Теплицького та Чечельницького району – 4 знаки;
  • Т02-02 Могилів-Подільський-Ямпіль-Крижопіль-Бершадь-Умань із сторони Тростянецького району та Черкаської області – 6 знаків;
  • Т02-07 Джулинка-Гайворон Благовіщинськ із сторони Кіровоградської області – 2 знаки;
  • О02-02-07 Флорино-Голдашівка – 4 знаки;
  • С02-02-20 Шумилів-Устя-Осіївка-Жданове – 4 знаки;
  • С02-02-02 Краснопілка-Теплик(Хмарівка) – 4 знаки;
  • С02-02-15 М'якохід-Джулинка – 4 знаки.

Встановлено 6 постійних дорожніх знаків «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 20т – заборонено» на таких дорогах:

• Т 02-02 Могилів-Подільський Бершадь-Умань – 2 знаки;
  • О 02-02-03 Східний об'їзд м. Бершадь – 2 знаки;
  • С 02-02-02 (Краснопілка-Саврань) – Хмарівка – 2 знаки.

На автомобільній дорозі Т02-02 Могилів-Подільський-Ямпіль-Крижопіль-Бершадь-Умань визначено місце для розміщення вагового контролю.

Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюватиметься територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України.