Про проведення 32-ї сесії районної ради 7 скликання

Втр, 11/02/2020 - 16:45

11 лютого, згідно з планом роботи, під керівництвом голови районної ради Михайла Бурлаки відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним 32-ї сесії.
    Президією було детально розглянуто кожне із одинадцяти питань порядку денного, в результаті обговорень відповідно до листа райдержадміністрації  погоджено назву одинадцятого рішення викласти в новій редакції, а саме: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік та внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік».
Цього ж дня в  залі РДЮСШ «Ровесник» відбулась тридцять друга сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання очільник депутатського корпусу Михайло Бурлака.

Перед  початком пленарної частини  Михайло Бурлака запропонував присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.
    Потім голова районної ради повідомив про те, що до районної ради надійшло колективне звернення батьків учнів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, яке буде розглянуто після обговорень питань порядку денного сесійного засідання.
    Перед зібранням виступив депутат районної ради Валерій Дунаєвський. Валерій Васильович звернувся до присутніх в залі сільських голів з пропозицією переглянути рішення сесій сільських рад щодо передачі газових мереж  в експлуатацію обласному газовому господарству.
    Затвердивши  порядок денний зі змінами, депутати перейшли до обговорень всіх запланованих питань.

З першого питання присутні на засіданні сесії  заслухали інформацію  заступника начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергія Корнелюка «Про  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2019 році».
Сергій Михайлович зазначив, що протягом 2019 року районною державною адміністрацією спільно із місцевими та територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування проводилася цілеспрямована робота по забезпеченню функціонування господарського комплексу Бершадщини та вирішення проблемних питань в усіх сферах діяльності. Здійснювалась реалізація завдань і положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року, пріоритетів визначених програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.
    Значна робота в 2019 році проведена по реалізації державної політики з питань оборонної роботи, дотримання законності, правопорядку, захисту прав і свобод громадян, виконання відповідних завдань Президента, Уряду України.
    Забезпечено належний соціальний супровід учасникам бойових дій на Сході України, пораненим. Особлива увага приділялась сім’ям та родинам загиблих в ході проведення АТО.
    Впродовж доповіді Сергій Корнелюк проаналізував хід виконання вищезазначеної програми в розрізі всіх галузей господарства.
    Також депутатським корпусом районної ради прийнято Програму соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району на 2020 рік. В обговореннях з даного питання прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, депутати Анатолій Козоріз та Валерій Дунаєвський.
     Протягом роботи пленарного засідання депутати розглянули та затвердили інші питання порядку денного, зокрема про внесення змін до районних програм,  затвердили зміни до положення про «Територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району»,  затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та погодили зміни до бюджету на 2020 рік.
    Крім того, на сесії районної ради депутатами розглянуто питання Про встановлення меж населених пунктів Баланівки, Тирлівки та Шляхової.
    Після розгляду  питань порядку денного, голова районної ради Михайло Бурлака надав слово члену ініціативної групи Богдану Шевчуку, який зачитав колективне звернення до депутатів районної ради стосовно діяльності директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Тетяни Гончарук.
    Перед присутніми також виступила і голова профспілкового комітету даного начального закладу Олена Рєзнік.
    Голова районної ради Михайло Бурлака повідомив, що з метою реагування на дане звернення начальником відділом освіти райдержадміністрації видано наказ про створення комісії, до складу якої ввійшли члени педагогічної ради, методичного кабінету, голова профспілки школи, представники батьківського комітету та окремі депутати районної ради - члени постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.
    Після детального вивчення і аналізу порушених у зверненні питань будуть прийняті відповідні міри.
     На завершення роботи Михайло Бурлака подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в районі.