ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

Пон, 11/09/2017 - 16:30

   7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із  партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку  дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

   «Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми "Я МАЮ ПРАВО!" є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права», – зазначив очільник Мін’юсту.

   За його словами, саме знання громадянами своїх прав і вміння їх захистити є найкращим способом протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку.

   Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню шодо захисту прав громадян за 3 напрямками:


-Права громадян у сфері правосуддя

-Захист права власності

-Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

 

   Більш детально про даний проект можна дізнатися  в Бершадського бюро правової допомоги яке знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул. Героїв України,8 . Контактний телефон: 04352 2-14-03.

 

Коли скаргу розглянуть.pdf

Що тае хабар.pdf

Що таке спір.pdf