Проведено 16-ту сесію районної ради 7 скликання

Пон, 19/02/2018 - 10:30

16 лютого в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» відбулась чергова 16-та сесія районної ради сьомого скликання. Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання. Учасники засідання  вшанували пам’ять загиблих наших земляків, військовослужбовців та цивільних громадян, які загинули в зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.
     Перед початком сесії учасники засідання привітали старшину 59 –ї окремої мотопіхотної бригади м.Гайсин Ярослава Ткачука, який вибув у чергову відпустку із зони проведення АТО. Він звернувся до сільгоспвиробників із проханням надати допомогу частині  з ремонту техніки, яка є досить зношеною. Також попросив провести роз’яснювальну роботу з питань вступу на контрактну службу.
Було вручено подяки депутатам районної ради Сергію Савченку та Сергію Царюку.
     Також перед учасниками сесійного засідання виступив голова Міжнародного благодійного фонду сприяння Українському козацтву Андрій Нижник. Висловивши щиру вдячність за сприяння, він вручив нагородний козацький орден Богдана Хмельницького приватному підприємцю, голові громадської організації «Крок назустріч» Віктору Маланчуку, народну відзнаку за благодійність головному лікарю Бершадської ОЛІЛ Лілії Брикулі. Також вручено подяки голові районної ради Михайлу Бурлаці, голові райдержадміністрації Івану Стефанцову,  колективу Бершадської ОЛІЛ, депутату обласної ради Олегу Ковбасюку, головній медичній сестрі  Галині Олейниковій, директору Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 Григорію Погончику, голові районного осередку партії «Укроп» Олександру Сташенку, директору Бершадської філії райавтодору  Сергію Гайдею, правозахиснику, завідувачу Бершадським відділенням судово – медичної експертизи Маїсу Сологубу, депутатам районної ради Сергію Савченку та Віктору Теплицькому, директору  професійно – технічного ліцею Олені Савченко та приватному підприємцю Борису Охріменку.
     Затвердивши  порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Першим депутати заслухали та затвердили звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2017 році та затвердили аналогічну Програму на 2018 рік. Заходи, закладені в Програмі, спрямовані на реалізацію державної політики та основних пріоритетних напрямів розвитку району.
     Метою  програми  є  забезпечення гідних умов життя та  підвищення добробуту населення Бершадського району на  основі   реалізації  обґрунтованих   структурних реформ, забезпечення соціальної та економічної єдності, зростання  конкурентоспроможності  економіки, продовження  роботи  щодо  створення  сприятливого інвестиційного клімату, поліпшення якості суспільних послуг, екологічного стану довкілля, розвитку  громадянського суспільства в  кожній  територіальній  громаді  району.
      З інформацією з даного питання виступила начальник агропромислового та економічного розвитку РДА Світлана Цимбалюк.
     Питання, які виносились на сесію, мають широкий спектр  та  впливають на економічний  та соціальний  розвиток району. Зокрема  прийнято  довгострокову  програму  «Місцевих стимулів» для медичних працівників у Бершадському районі на 2018-2022 роки. Також внесено зміни до ряду інших районних програм.
     Дискусійним стало питання Про районну програму забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2018-2020 роки. Обговоривши його, депутати не підтримали рішення з даного питання.

На розгляд  сесії  виносилось 9 питань  із затвердження  технічної документації  з нормативно грошової оцінки  земельних ділянок .

Також  депутати затвердили   рішення про передачу майна та про списання транспортних засобів.
     З – поміж інших питань на сесії Бершадської районної ради депутати затвердили керівників комунальних закладів району. Зокрема, народні обранці підтримали кандидатуру Олега Гудименка на посаду директора Осіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та кандидатуру Олега Революка на посаду директора територіального центру соціального обслуговування Бершадського району.

На  завершення своєї роботи депутатський корпус  розглянув блок бюджетних питань, серед яких зміни до бюджету на 2018 рік та  затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Наприкінці пленарної частини голова районної ради Михайло Бурлака зосередив увагу депутатів про необхідність декларування доходів шляхом заповнення декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Робота сесії тривала понад три години. Пленарне засідання відбувалось у діловому  та конструктивному руслі.