Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження

Втр, 11/07/2017 - 08:15

10 липня в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради  з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.

Депутати зібралися з метою обговорення питань порядку денного чергової сесії районної ради, яка відбудеться 18 липня.

Заслухавши доповідачів, депутати погодили винесення на дванадцяту сесію районної ради 7 скликання наступних питань

1.     Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки (зі змінами)

2.     Про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії 7 скликання від 19.04.2016 «Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року» (зі змінами)

3.     Про встановлення меморіальної дошки

Також члени комісії заслухали інформацію Грабчака Миколи Петровича – керуючого справами виконавчого апарату районної ради про інші питання порядку денного 12 сесії районної ради 7 скликання.