Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Втр, 07/06/2016 - 15:45

07 червня 2016 року за участю всіх членів комісії проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства. Вів його голова комісії Василь М’ясніков.

Першим питанням депутати розглянули доповнення до рішення 41 сесії районної ради 6 скликання від 16.10.2015 року «Про районну програму «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення на період 2016-2020 роки», з якими присутніх ознайомила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраціїНаталія Чорнобай.

Зокрема, йдеться про виділення коштів з районного бюджету щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій населення у міському та приміському сполученні.

Головний економіст комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної установи»Тетяна Десятник проінформувала про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23.02.20216 р. «Про програму «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району – запорука сталого економічного розвитку району на 2016-2020 роки» та про внесення змін до структури комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (зі змінами). Дані зміни та доповнення передбачають надання нецільової матеріальної допомоги жителям Бершадського району хворим на рідкісні захворювання, забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними та іншими засобами, а також з метою економічного, раціонального використання бюджетних коштів оптимізується штатна чисельність працівників установи. Зменшення посад не приведе до погіршення надання медичних послуг населенню Бершадського району.

Потім депутати розглянули проект Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року, з яким ознайомила головний спеціаліст відділу економічного розвитку райдержадміністрації Світлана Цимбалюк.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак проінформував про внесення змін та доповнень до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 23.12.2015 року «Про районну програму соціального захисту малозабезпечених верств населення на 2015-2017 роки», яким передбачено надання із депутатського фонду надання матеріальної допомоги  малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та тим, які перебувають у складному матеріальному становищі внаслідок стихійного лиха, нещасного випадку, важкого захворювання, інших ускладнюючих обставин один раз протягом календарного року, розмір якої не може перевищувати 300 гривень при зверненні до кожного з голів райдержадміністрації, районної ради або до одного з депутатів».

З усіх питань порядку денного засідання комісії прийняті відповідні рішення, які передбачають їх розгляд на черговій 5 сесії районної ради.