ПРИВІТАННЯ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Птн, 25/05/2018 - 09:00

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
    Щиросердечно вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!
    Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає по особливому чутливо та зворушливо, адже сповіщає про початок нового дорослого життя. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.
    Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України.
    Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і цікаво відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання.
    Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідданну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба¬жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
    Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття та бажаємо  успіхів на шляху до здійснення мрій, задумів, планів.

Голова районної ради                     Голова райдержадміністрації
Михайло Бурлака                            Іван Стефанцов