Привітання з 90-річним ювілеєм

Втр, 22/08/2017 - 09:30

20 серпня свій 90-річний ювілей відсвяткував ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій та шанований житель села Романівка – Михайло Семенович Савченко.

21 серпня привітати ювіляра, висловити слова шани та найщиріші побажання   завітали заступник голови районної ради Сергій Пересунько, сільський голова Анатолій Палагній та голова спілки ветеранів Бершадського району Володимир Крамар.

Сергій Васильович вручив подарунок, почесну грамоту та висловив вітальні слова від керівництва району, побажав щастя, радості, добробуту, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба. В свою чергу Володимир Максимович приєднуючись до вітальних слів побажав міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.