Привітання з нагоди Дня журналіста

Пон, 06/06/2016 - 15:45

Шановні працівники засобів масової інформації!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста!

День журналіста – це не тільки професійне свято. ЗМІ стали значною частиною нашого життя. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя. Своєю щоденною працею ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства, розвиваєте глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни.

Сьогодні мир і благополуччя громадян значною мірою залежать від того, наскільки об’єктивно журналісти подадуть інформацію, як правдиво проаналізують події, наскільки чесно виконають свій обов’язок. Від вашого Слова – друкованого чи мовленого з телерадіоефіру –  залежить  дуже багато. Тож нехай воно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

Дякуємо вам за щиру любов до рідного краю, за самовіддачу, активну життєву позицію і бажання бути максимально корисними справі його процвітання!

Бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної творчої енергії та натхнення, освоєння нових вершин на вибраному терені й дружної, згуртованої роботи на благо щасливого майбутнього Бершадщини!

З повагою

Голова районної ради                                         Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                                Іван Стефанцов