«Питання благоустрою, ремонту доріг, екології залишаються одними із пріоритетних»

Срд, 22/05/2019 - 15:00

Голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у роботі  наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.

Серед ключових питань, які розглядалися на нараді – організація щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів; поточний та капітальний ремонт  дорожньої інфраструктури району.

Під час засідання голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зауважив, що досягти комфортності та чистоти населених пунктів можливо завдяки спільним зусиллям виконавчої влади та місцевого самоврядування, співпраці зі суб’єктами господарювання щодо прибирання прилеглих територій, розчищення лісосмуг, впорядкування узбіч доріг, грейдерування територій.

Начальник  управління агропромислового  та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк зазначив, що в районі за досить короткий період часу було виконано досить великий об’єм робіт з благоустрою. В належний стан приведено дворові території підприємств, установ та організацій. В закладах освіти району прибрано прилеглу до шкіл територію  площею  близько 2 га.

На територіях сільських громад висаджено 1339 дерев та 976 кущів.  Загалом  упорядковано 52.2га газонів та квітників, 23.53 га території парків та скверів, 69 меморіалів та пам’ятників, 56 кладовищ, 29 братських могил; прибрано 366.54тис.м2 дворових територій, 311тис.м2 доріг; вивезено 587,54м.куб. сміття; здійснено ямковий ремонт доріг на площі 17,6 тис.м2; відремонтовано та приведено в належний стан 72 дитячих та 22спортивні майданчики; ліквідовано 60 стихійних сміттєзвалищ та впорядковано 26; очищено від сміття 41,35 км берегів річок; площі нових лісових насаджень  складають16,07 га.

Великий об’єм робіт проведено з благоустрою узбіч автомобільних доріг. Прибрано сміття з 42,8 км доріг державного значення та 26,1 км доріг місцевого значення. Під час акції ліквідовано 57 стихійних сміттєзвалищ та вивезено 424,65 м3 сміття, до виконання залучено  810 людей.

В районі нараховується 32 паспортизованих сміттєзвалища.

Роздільний збір запроваджено у 7 населених пунктах: Красносілка, М’якохід, Кидрасівка, Лісниче, Михайлівка, Сумівка, Флорино.

Програмою поводження з твердими побутовими відходами на 2019-2021 роки передбачено придбання 126 контейнерів на загальну суму 750 тис.грн., в т.ч. Сумівка – 100 шт., Кошаринці – 12, Бирлівка – 9шт.

Питання благоустрою, ремонту доріг,  екології залишаються одними із пріоритетних в діяльності  Бершадської райдержадміністрації та районної ради. Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Заходи з  впорядкування міста і сіл створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення, а вчасний та якісний ремонт дорожнього покриття сприяє безпеці дорожнього руху і в районі проводиться цілий ряд робіт для належного експлуатаційного утримання доріг .