Районна влада і надалі робитиме все можливе для покращенння надання медичного осблуговування населення

Чтв, 18/05/2017 - 09:15

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування, зокрема, хірургічне та реанімаційне відділення, де завершено роботи з реконструкції ліфта. Головний лікар КУ «Бершадська ОЛІЛ» Лілія Брикуля повідомила, що відповідно до вимог, ліфт обслуговуватимуть 4 ліфтера, що значно полегшує роботу медичних працівників відділення.Головний лікар КУ «Бершадський районний центр ПМСД» Іван Пікула надав коротку інформацію про реалізацію програми «Доступні ліки».Завідувач реанімаційним відділенням  Г.Огер висловив щиру вдячність за допомогу та підтримку.

Роботи по реконструкції ліфта виконано фірмою «Максіма-В», яка виграла проведену державну закупівлю на майданчику «Pro-Zorro». Вартість робіт складає 578,7 тис. грн., у тому числі 328 тис. грн. - за рахунок спонсорських залучень.
Адміністрація та профспілкова організація Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування висловили щиру вдячність голові райдержадміністрації І.В.Стефанцову, голові районної ради М.Г.Бурлаці, а також благодійникам – керівникам сільгосппідприємств і фермерських господарств, які відгукнулися на звернення трудового колективу провести реконструкцію ліфта у триповерховому приміщенні лікувального корпусу.
43% коштів виділено з районного бюджету, а 57% надали : народний депутат України Г.М. Заболотний – 50 тис. грн., керівники ПП«Валентина» (В.Я.Гондарук) – 40 тис., птахокомбінат «Бершадський» (І.І.Андрушко) – 30 тис., СТОВ «Лан» (С.П.Савченко) – 25 тис., ФГ «Агро-В» (О.А.Лукащук) – 25 тис., ПСП «Нертус» (Є.М.Бондарчук) – 20 тис., ТОВ «Удич» (М.І.Бас) – 20 тис., ПСП «Промінь» (В.В.Довгополюк) – 17,5 тис., СФГ «Новосулківське» (М.І.Зублевич)-15 тисяч, ТОВ»Устя»(П.Г. Марущак), -15 тим., СТОВ «Нива» (С.С, Цапюк)- 13,5 тис.,ПП «Промтехагросервіс» (С.С, Царюк)- 11 тис., СФГ»Агро ера – Вітто»( П.М. Третяк)-10 тис., ФГ «Бойко»- (А.Л. Боцуо)- 8 тис.,ФГ «Вікторія» (М.Д.Плахотний)-6 тис.,ТОВ «Флора» (В.В, Гасло)-5 тис., ПСП «Тетяна» (Т.В, Гасло)-5 тис., ПП. «Явір Агро сервіс»( Є. М. Бондарчук)-5 тис.,  ФГ «Славутич» (Л.А.Свистун)-5 тис., Фг «Прометей» (Ю.А, Менкаль)-3 тис.
Щиро вдячні за розуміння та підтримку всім, хто перерахував кошти.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації